Суспільство

Чай в лотках від яєць: зафіксували порушення у кропивницькому "Велмарті"

. 4072

За порушення вимог законодавства щодо безпечності харчових продуктів Держпродспоживслужба області оштрафували на суму понад 40 тисяч гривень ТОВ «Фудком» «ВМ Кропивницький 12», який споживачам знайомий як супермаркет "Велмарт".

 

kirovograd

Порушення зафіксували в ході планової перевірки.

Як повідомляє прес-служба відомства, зокрема було порушено поточність технологічних процесів у цеху кондитерських виробів; відмічалося перехрещення сировини та готової продукції - кондитерські вироби з кремом зберігалися в холодильній камері разом з морепродуктами; в тарі з-під курячих яєць зберігалися суміші трав’яних чаїв тощо.

За результатами проведення планового заходу державного контролю спеціалісти Держпродспоживслужби області склали акт, в якому викладені зазначені порушення. Постановою Головного державного інспектора – начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на оператора ринку накладено штраф у сумі 41 730 грн, а також надано пропис щодо усунення виявлених порушень.

Як зазначають на сайті мережі супермаркетів "Велмарт" - ТОВ "Фудком" їх основний офіс.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама