Суспільство

Новомиргород став учасником Міжнародного будівельного конкурсу

. 2424

Два проекти Новомиргородської міської ради отримали право брати участь у фінальному відборі масштабного будівельного конкурс в Європі.

 

4d33ee2c 8ccd 4af1 9cbc ae30735bd474

Як повідомляють на сайті міської ради, 25 квітня у Києві у Будинку архітекторів України відбулось урочисте вручення національних номінацій «I етапу ІІІ видання Міжнародного будівельного конкурсу European Award».

Новомиргородська міськрада, єдина із громад Кіровоградської області, була представлена двома проектами: «Реконструкція центральної площі міста» та «Ландшафтний дизайн центрального парку міста Новомиргорода».

За результатами відбору два проекти отримали схвалення і пройшли відбір у першому етапі та отримали право брати участь у фінальному відборі, який відбудеться у Польщі у м.Бидгощ.

«Реконструкція центральної площі міста» та «Ландшафтний дизайн центрального парку міста Новомиргорода» - це спільний проект влади, бізнесу та громади, тому отримали у кожній номінації по три відзнаки.

Було відзначено Новомиргородську міську раду, головного спонсора проектів ТОВ ВКФ «Велта» та дизайнерську групу Green industry.

Довідково: «Модернізація року – Європейська нагорода» – це найбільш масштабний будівельний конкурс в Європі. Мета конкурсу - нагородження найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама