Суспільство

Активісти вимагають покарати "Єлізавету" за обрізку дерев у парку "Перемоги"

. 1647

Громадські активісти вимагатимуть у виконкому покарати підрядника за обрізку дерев у парку "Перемоги".

Таку заяву опублікували активісти групи «За справедливість і закон» міської Громадської ради вимагають покарати КП «Єлізавета» за обрізку дерев у парку «Перемоги», яку вони вважають варварською і незаконною.

Також 2 травня уповноважений групи «За справедливість і закон» Громадської ради при виконавчому комітеті Міської ради м. Кропивницького Олександр Тарасов звернувся до начальника Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Власенка М. Г. із заявою щодо незаконної варварської обрізки дерев у парку «Перемоги». Він просить екоінспекцію відреагувати належним чином на грубе порушення колективним підприємством «Єлізавета» вимог українського законодавства під час проведення формувальної обрізки дерев у парку «Перемоги», та притягнути порушників до відповідальності за статтею 153 КупАП (Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів).

"Через таку незаконну діяльність колективного підприємства «Єлізавета» Кропивницький може втратити чергову пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення, об’єкт природно-заповідного фонду.
Відтак активісти групи «За справедливість і закон» Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького вимагають покарати підрядну організацію КП «Єлізавета» за незаконне пошкодження значної кількості дерев у парку «Перемоги». А також, підрахувати вартість завданої шкоди і змусити відшкодувати збитки громаді міста", - йдеться у заяві.


Нагадаємо, раніше із аналогічними зверненням виступали представники ГО "Озеленення Кропивницький". 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама