Суспільство

У Кропивницькому нагородили матусь (ФОТО)

. 4340

Сьогодні, 10 травня, на площі перед міськрадою святкували «Мамин день».

 

m111

Святковий концерт розпочався із відзначення матерів різних професій та різних сфер життєдіяльності Кропивницького.

-Ми сьогодні по-особливому святкуємо мамин день. На площі перед міською радою таке свято організовано вперше. Нам надзвичайно приємно вшановувати і матерів з великим материнським стажем і майбутніх мам. Щиро вітаю всіх мам, які прославляють наше місто у спорті, мистецтві, науці,- відзначив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Так, міський голова подарував квіти, сертифікат та привітав: Лідію Репетило, яка народила і виховала одинадцять дітей, першу жінку в Україні, яка за роки незалежності удостоєна почесним званням України «Мати-героїня» ; Лікаря акушера вищої категорії, яка працює 40 років в пологовому будинку, маму трьох дітей Варвару Пшиник; маму восьми дітей Катерину Чумаченко; засновницю будинку сімейного типу родини Діордіц Анжелу Діордіцу; учасницю проекту «Дивовижні мами» Юлію Гринджолу; маму трійнят, головну архітекторку області Ірину Кухаренко; маму одинадцяти дітей, начальницю майстерні з ремонту речового майна управління ДСНС Ірину Плохову; старшу лейтенантку поліції, маму двох дітей, шкільного офіцера Вікторію Грінченко; майстриню спорту України з художньої гімнастики, маму трьох діток Ольгу Гейдарову.

m8

Для гостей святкового концерту виступив танцювальний колектив «Аеліта» та хореографічний ансамбль «Метелиця». Заспівали Денис Бурага, Маланія Лупашко, Амелія Небесна, Саша Гордієнко та Ліза Царенко. Також Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель» показав майстер-клас «Жіночий самозахист».

m22

Крім того, на площі відбулась школа для майбутніх мам від медичного університету, майстер-клас з карвінгу, фотовиставка «Дивовижні мами» від обласного осередку ВГО «Народна академія творчості інвалідів», а також майстер-клас з виготовлення флікерів від агенції сталого розвитку «Хмарочос».

m3

В рамках заходу відбувся пленер «Я малюю маму» учнів художньої школи імені О.О.Осмьоркіна.

 m12

m1

m4

m7

m9

m10

m11

m13

m14

m15

m16

m18

m19

m23

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама