Суспільство

Krop Half Marathon-2019: на фініші зустрічатимуть медалями та смузі (ФОТО)

. 3012

 

26 травня в Кропивницькому стартує вже третій Krop Half Marathon, організатори якого цьогоріч підготували декілька нововведень.

 

kr

Про що організатори міського забігу розповіли сьогодні, 13 травня, під час прес-конференції.

- Кожен учасник дорослих забігів - 21 км, 10 км, 5 км отримає медаль та смузі на фініші, - каже директор Krop Half Marathon Іван Поліщук. - Тепер ми позиціонуємо себе, як міський забіг. І наша стратегічна мета - показати всім гостям Кропивницького наше місто і зробити маршрут навколо найгарніших і найвизначніших місць.

Маршрути забігу пролягатимуть центральними вулицями та набережною міста через проспект Винниченка. Старт і фініш - біля парку "Козачий острів".

Цьогорічний забіг включає чотири дорослих дистанції і дистанції для дітей до 12 років. Найбільша і наймасовіша дистанція - HALF MARATHON (21 км), ЕСТАФЕТА з 4 учасників на 16,5 км, ГАРЯЧА ДЕСЯТКА (10 км), FUNRUN (5 км).

- Ми запрошуємо всіх жителів міста, якщо вони навіть не бігають, - каже технічний директор Krop Half Marathon, голова ГО "Клуб прогресивних ініціатив" Станіслав Зелінський.

Натомість наймасовішим очікують благодійний забіг – МИЛЯ ДОБРА (1,8 км), в якому всі зібрані кошти будуть передані міжнародному благодійному фонду «Дивожиття».

Торік, за словами директорки МБФ "Дивожиття" Вікторії Семененко зібрали понад 15 тисяч гривень в рамках забігу.

- У фонді кілька підопічних і збір ведеться паралельно, тому ми не визначаємо цього року конкретно, хто отримає допомогу, - каже Вікторія Семененко.

Серед нововведень цьогорічного півмарафону також футболки з логотипом та медаль, яку отримають ті, хто фінішують на забігах. Крім того, організатори збільшили призовий фонд і визначатимуть переможців за віковими групами. Дитячі забіги залежно віку будуть на 500 м, 200 чи 100 м.

kr2

А ще важливим нововведенням буде вимірювання результатів за допомогою електронної чіпової системи, що дозволить швидко і точно отримати результат. Для учасників передбачені також камери схову, роздягальня, пункти харчування, освіження та гідратації на маршруті, допомога волонтерів Червоного хреста, туалети.

Для участі в забігах необхідно пройти процедуру реєстрації і сплатити стартовий внесок ТУТ. Наразі вже зареєстровано 163 учасники, а очікується понад 250, зокрема, з інших міст.

kr3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама