Кіровоград: чергові зміни у транспортній мережі

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1737

Третього вересня у Кіровограді розпочнеться другий етап конкурсу перевізників. Про результати перших змін та подальші плани у реформуванні транспорту у місті Кіровограді розповів на прес-конференції перший заступник міського голови Володимир Каніщев.

Чиновник повідомив, що результати перших впроваджень ще  неоднозначні, втім радує те, що серед великої кількості звернень на адресу управління здебільшого надходили побажання, аніж нарікання. Після першого етапу міська рада заключила договори по 17 маршрутам, на другий етап конкурсу винесуть ще 19 маршрутів. Третій же етап проведуть ще до жовтня.

Володимир Каніщев зазначив, що  від основної концепції – розвантаження центра міста, перехід на великогабаритні автобуси, унормування руху за часом – не відходять, намагаються боротися і з постійно існуючими проблемами.

Реформа впроваджується не без проблем. І з переходом на автобуси середньої та великої місткості, які повинні зупинятися лише на облаштованих зупинках, кіровоградці стали нарікати на велику відстань між ними. Володимир Каніщев запевнив, що вже 7 зупинок по руху центральних маршрутів, де в основному і вводять автобуси (№ 100, 101, 150), облаштовані, планується доповнити увесь відрізок руху ще двома. На кожній зупинці обіцяють встановити планшети із графіком руху автобусів загального користування, втім таке задоволення не з дешевих – 400-450 гривень на одну зупинку.
 
«Графік руху маршрутних таксі,  - зазначає чиновник, - регулюється пакетом документів на той чи інший маршрут, тож там діє лише система інтервалів між одиницями транспорту. Обіцяють, що інформацію про те, з якого по який час рухається маршрутка, з яким інтервалом, розмістять у самих маршрутних таксі згодом».

Багато нарікань стосуються вечірнього та нічного часу руху маршруток.

«З усією відповідальністю запевняю, що маршрутні таксі ходять до 23.00. Ми можемо з вами вийти ввечері на зупинку і перевірити це», - зазначив Володимир Каніщев.

І додав, що потреби у нічних перевезеннях у Кіровограді немає. Можливо, продовжать рух маршруток до 00.00, а до 01.00 їздитиме черговий центральний маршрут.
Боротимуться і з порушеннями у перевезеннях. Втім у цьому просять про допомогу і мешканців Кіровограда. Куріння водіїв у маршрутках, розмови по телефону та зі знайомими під час руху, антисанітарний стан автомобіля, небажання везти пільговиків (їх зобов’язані перевозити без обмежень у кількості вільних місць, при представлені пенсійного посвідчення безкоштовно) – усе це порушення, про які необхідно повідомляти за телефоном управління транспорту міськради 24-58-98.
Володимир Каніщев запевнив, що не було жодної правильно складеної скарги (зі зазначеним номером маршруту та державним номерним знаком), яка б не була публічно розглянута комісією.  Чиновник додає, що сьогодні набагато менше надходить скарг на перевізників, які вже уклали договори, адже якщо було помічено якесь порушення, то перевізника можуть позбавити одразу декількох маршрутів, які зазначені в одному пакеті документів.

Після  проведення усіх етапів конкурсу  розпочнуть запроваджувати систему GPS-контролю з єдиною диспетчерською, яка допоможе контролювати виконання перевізниками часових вимог руху. Зараз схожа система локально  працює на АТП «Автобусний парк».

Світлана Дубина

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+1 # Михайло 19.08.2013, 08:24
В цілому зміни це хорошо. Головне щоб дійсно враховували побажання. Я особисто погіршень на відчув (окрім того що прибрали 50). Але і покращень також не відчув.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 16.08.2013, 20:12
Сергій - кажете, що нема у Вашому лексіконі слова єрєсь і тут-таки спалюєтесь, "лякаючи" мене за онную єресь своїм вогнем.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 16.08.2013, 19:41
а чего это Ларин так боится упоминаний о себе? он же так страстно любил слушать и слышать о себе, горячелюбимом, или онный уже забыл те миллионы портретов с его фотографией которыми был обклеен ки-ки-ки год назад? или оннный готовится заступить на кресло главы АП. а тут, на блогах какой-то там никому неизвестной деревенщины всуе упоминают его фио. никакой субординации. ну, во-первых, не такой уже и неизвестной, позаяк, благодаря креативным червякам, как убеждала Ирина Жарова о нас уже знают во всем мире, а во-вторых, после наконец-то введенного в эксплуатацию аэропорта, как и обещал Ларин, ки-ки-ки - уже вовсе и не деревенщина. ну, а то что его сбираются назначить главой АП, так это свидетельствует , что ПР - это настолько бедная на людей партия, хоть и самая богатая на мешки с деньгами, что больше некого. если у них, регионалов, даже главный их спикер на телевидении - бывший бютовец, или как говорят в народе, тушка, В. Олейник. ну такая она у нас - креативная власть регионалов.
Цитата
 
 
0 # Сергій 16.08.2013, 19:37
Немає таких слів у моєму лексиконі!
Це я про якусь таку єресь?
Чи Пінокіо вогню боїться? :-)
Цитата
 
 
0 # пінокіо 16.08.2013, 15:26
Анна - вообще-то слово "ересь" - это из лексикона Сергія. что, Анна, очередной ложный аккаунт? а чтобы услышать ответ на свой вопрос ответьте тут самой себе и нам: 1.кто у нас чинный глава облорг ПР? 2. кто у нас в Администрации Президента куратор ки-ки-ки обл? 3. кто божился, что мы, в смысле они с Шаталовым, Кировоградщину не покинемо? 4. кто у нас действующий блоггер сайта УЦ? хоть и пишущий там все реже и реже. у Вас есть др. версии этих четырех фио кроме как Ларин? будьте добры, оприлюдните их. а чтобы Админ не истолковал мой комент как выяснение отношений с Анной - ответьте заодно и по теме статьи: на когда конкретно запланировано окончательное окончание онной транспортной горе-рехформы: с фейерверками, танцами и вручением орденов от уважаемого пана Ларина?
Цитата
 
 
-2 # Анна 16.08.2013, 13:33
Цитую пінокіо:
а куда смотрит глава облорганизации ПР С.Н. Ларин? если ему так трудно следить за своими подопечными, которые завалили онную транспортную реформу в ки-ки-ки, то пусть честно сложит свои полномочия и не морочит людям головы. а то складывается впечатление, что он уже выполнил пожелания граффити ГЕТЬ БАНДУ ПР! и тихонечко с удовольствием свалил себе геть на Киев.

Пинокио, ну вот на Акуле мой коментарий просто удалили б, а на Гречке его просто "профильтруют" цензура но все же надеюсь, что основная мысль останеться:
Причем тут Ларин вообще? его нет давно уже в нашей жизни. Поэтому и нет смысла о нем писать. А посколько вы это продолжаете делать это в очередной раз доказывает что Ларин побил горшки с Онулом, а поскольку вы от последнего получаете деньги - то и несете разную ересь.
Может хватит уже?
Цитата
 
 
0 # snaiper 16.08.2013, 19:03
Анна...нет в нашей жизни...Вы шутите?Влияние СНЛ на нашу жизнь трудно переоценить...Ч то ткасается Онула:я редко вижу его публикации в прессе,о сети и говорить нечего!Поэтому непонятно с какой это радости о нём,как человеке имеющего какую-то позицию по отношению к чему и кому-то,следует говорить.Если Вы,пинокио,явля етесь его представителем, не будет ничего зазорного официально об этом заявить,ибо в другом случае Ваши высказывания по поводу,выглядят неубедительно.И ничего в Вашей позиции плохого не вижу.Впрочем о позиции самого Онула я нсаслышан чуть-ли не из первоисточника. Оригинального ничего и нет,как на меня.Но у других может быть другое мнение.Да,Анна, Вы не скажете чей это сайт,"Акула"?
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 16.08.2013, 11:48
а куда смотрит глава облорганизации ПР С.Н. Ларин? если ему так трудно следить за своими подопечными, которые завалили онную транспортную реформу в ки-ки-ки, то пусть честно сложит свои полномочия и не морочит людям головы. а то складывается впечатление, что он уже выполнил пожелания граффити ГЕТЬ БАНДУ ПР! и тихонечко с удовольствием свалил себе геть на Киев.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 15.08.2013, 17:04
Третій етап цієї горе-рехформи проведуть ще до жовтня. - говорит Канищев. а четвертый? - так и хочется спросить онного Канищева. сколько транспортная мафия регионалов может издеваться и испытывать терпение кировоградцев? чтобы необоснованно поднять цену на проезд в автобусах им понадобилось пять минут. а чтобы установить таблички с графиком движения транспорта - так нужен год?
Цитата
 
 
0 # Ярик 15.08.2013, 16:27
ВЕРНІТЬ СТУДЕНТАМ 9 МАРШРУТ!!!! ЧИМ ДОБИРАТИСЯ З ЖАДОВА, ПОПОВА І Т.Д.??? ЧИМ???? ТУПІ РЕФОРМИ У ТРАНСПОРТНІЙ МЕРЕЖІ!!!!
Цитата
 
 
-3 # Сергій 15.08.2013, 01:14
Цікаво.
Розклад руху в маршрутці. А як на зупинці дізнатися, чи варто чекати?
А хтось дотримується того розкладу? От тролейбус №1, наприклад.
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 14.08.2013, 19:41
Вадим - а логічне завершення цієї горе-рехформи передбачає повернення вартості квитків хоча б до тієї, що була до того? я вже не говорю про зниження цієї вартості, як, це, напевне, й передбачено у програмних документах регіоналів?
Цитата
 
 
0 # Вадим 14.08.2013, 17:59
Таки влада не залишає транспортну реформу - це показник того, що не просто так щось зробили, а хочуть питання транспорту довести до логічного завершення.
Цитата
 
 
-1 # студенти 13.08.2013, 18:24
поверніть 9-ий маршрут!
Цитата
 
 
+1 # Виталий 13.08.2013, 14:38
А какая gps на атвопарковских автобусах? Выходит им официально разрешено днем не заезжать на Жадова? В порядке вещей днем от бывшего вещевого рынка сесть на автобус, приехавший с отстоя на Конева... На Жадова и Попова они не заезжают. Не все, но 90% точно
Цитата
 
 
+3 # Андрей 13.08.2013, 13:59
ой насмешил, все маршрутки до 23.00 ходят! :lol: Да пусть выйдет на Пацаева в 8 вечера и попробует уехать к примеру на Полтавскую! Хренушки он уедет кроме как на такси!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити