Суспільство

У Кропивницькому відбулась акція «Хто замовив Катю Гандзюк» (ВІДЕО)

. 3888

Сьогодні, 18 травня, Кропивницький приєднався до всеукраїнської акції «Хто замовив Катю Гандзюк».

ga1

Така акція сьогодні відбулась у більшості обласних центрів країни. Ініціатором проведення акція в нашому місті стала асоціація жінок «ДІЯ», до яких долучились інші активісти.

Громадськість вийшла на площу Героїв Майдану з плакатами, аби привернути увагу до розслідування резонансного вбивства активістки з Херсону.

«Катю вбили для того, щоб показати іншим: з вами може бути так само. І поки вбивці Каті на свободі вони можуть далі створити свої злочини,» - каже волонтерка і громадська активістка Тетяна Бородіна.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на херсонську активістку Катерину Гандзюк було здійснено напад - на неї вилили літр сірчаної кислоти. Після трьох місяців страждань і боротьби за життя 4 листопада Катя померла. Друзі Каті вважають, що до нападу причетні голова Херсонської облради Владислав Мангер, екс-голова Херсонської облради Андрій Гордєєв та на той момент його заступник Євген Рищук. Проте весь час після нападу незрозумілі речі відбуваються зі слідством у справі: від затримання поліцією непричетної до нападу особи до зміни правової кваліфікації злочину.

Найстрашніше те, що замовники на свободі. Саме до цієї проблеми привертають увагу небайдужі.
«Коли будуть відповіді влади на всі ці питання, тоді напевно і буде та влада, на яку ми всі сподівались,» - каже Андрій Фоменко, який долучився до акції.

Активісти зазначили, попри те, що їх на акцію вийшло небагато, вони є тими, хто не дасть творити беззаконня і свавілля.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама