Суспільство

Влітку на Кіровоградщині можуть зрости тарифи на водопостачання та водовідведення

. 2388

Збільшення тарифу на водопостачання та водовідведення в Кіровоградській області може відбутися цьогоріч в липні майже на чотири гривні.

voda11

Про це “Гречці” повідомив гендиректор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик.

Відзначимо, що торік «Дніпро-Кіровоград» двічі надсилало Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на розгляд тарифи про водопостачання холодної води та водовідведення на 2019 рік. Спочатку це був тариф в розмірі 30,30 грн/кубометр, а згодом 34,32 грн/кубометр.

Однак лише цьогоріч 14 травня НКРЕКП схвалила відповідний проект постанови про тариф  на водопостачання та водовідведення на рівні майже 29 грн. Нині діючий тариф “Дніпро-Кіровоград” - майже 25 грн.

- Нацкомісія перевірила і вивела тариф - 28,89 грн, - каже гендиректор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик. - Це ще не встановлений тариф. Це лише перше слухання Нацкомісії про схвалення проекту рішення. 29 травня у нас будуть ще обговорення проекту рішення Національної комісії, які проводить НКРЕКП. Пізніше уже в червні ми будемо очікувати встановлення тарифу. Прогнозуємо, що тариф 2019 року буде застосований з 1 липня.

Нагадаємо, що торік зростання тарифу на водопостачання та водовідведення також відбулося в липні й склало 24,97 грн/кубометрів.

- Уже четвертий рік поспіль Нацкомісія наш тариф встановлює із запізненням на півроку, - відзначив гендиректор ОВКП “Дніпро-Кіровоград” і додав про запропонований НКРЕКП тариф. - Комісія також старається зробити тариф мінімальний. Нам обрізали певні статті витрат, зокрема, зарплати.

Нагадаємо, що на підприємстві «Дніпро-Кіровоград» стверджують, що несвоєчасне запровадження економічно обґрунтованих тарифів впливає і на заборгованість підприємства.

А 29 травня в Кропивницькому відбудеться відкрите обговорення необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік. Наразі мовиться про тариф у 37,47 грн/кубометр.

Валерія Жовтун

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама