Суспільство

ОСББ на Жадова чекає ливнівки та асфальтування (ФОТО)

. 2683

Вчора, 22 травня, відбулася зустріч мешканців ОСББ "Переможець-21", що на вулиці Жадова з секретарем міської ради Андрієм Табаловим.

 

tab

Жителі ОСББ "Переможець-21" понад годину спілкувались з заступником міського голови Олександром Вергуном та депутатом округу Андрієм Табаловим.

Головні проблеми, які турбують мешканців, озвучила голова правління ОСББ Тетяна Джулай.

минулого списку, успішно виконали чотири питання. Залишилось два: приведення до належного виду прибудинкової території – асфальтування та ливнева каналізація, яка має збирати всі стоки води з Попова і виводити їх в центральний колектор,- каже голова ОСББ Тетяна Джулай і додає,- Третє питання стосовно «Громадського бюджету», наш проект «Спортивний майданчик» не починають реалізовувати. І останнє питання - це «теплий» кредит, які ми взяли минулого року.

За словами пані Джулай, за кошти кредиту встановили вікна, двері для тамбура. Це був перший етап комплексного утеплення будинку. Другий етап – це утеплення цоколя.

- Надалі плануємо приймати участь у програмі фонду енергоефективності і комплексно утеплювати будинок. На сесії міськради прийняли програму по відшкодування "теплих" кредитів,– каже Тетяна Джулай і додає.- 43 % відшкодовує фонд енергоефективності, по 25 %, але не більше 100 тисяч гривень, відшкодовують міська та обласна ради. Коштів не вистачить, адже уже багато голів ОСББ також скористалися цією можливістю. Тому дуже просимо, аби зробили коригування цієї програм і додали коштів.

Андрій Табалов надав відповіді на всі питання мешканців.

-Обов`язково буду говорити з депутатам, думаю, всі будуть зацікавлені в тому, щоб додати кошти на відшкодування «теплих» кредитів,- відзначив депутат ,- Стосовно спортивного майданчику «Громадського бюджету», якщо він поставлений на липень-серпень то завтра з`ясую чи можна пришвидшити виконання цього проекту і дам відповідь. Ремонт асфальтного покриття прибудинкової території уже закладено в план є кошти. Я думаю підрядник розпочне роботу в наступному місяці.

За словами заступника міського голови Олександра Вергуна, проект по ливневій каналізації також майже готовий.

-На проектну документацію було передбачено 200 тисяч гривень, але враховуючи складність об`єкту потрібно буде додавати кошти. Наступного тижня проектант буде здавати проект на експертизу, – зазначив Олександр Вергун.

Крім того, житель мікрорайону висловив незадоволення, через обрізку дубів, яку виконав «Кіровоградобленерго».

- Обленерго взагалі приватна структура і нас не дуже питають, але ми попрацюємо. Я не задоволений якістю обрізки дерев у нашому місті і міський голова теж. З`ясуємо цю ситуацію,-відзначив Андрій Табалов.

tab3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама