Суспільство

Держекоінспекція в Кіровоградській області отримала екоавтомобілі (ФОТО)

. 3749

Два автомобілі гібриди в рамках Кіотського протоколу отримала Держекоінспекція у Кіровоградській області.

5 copy copy copy copy

Про це “Гречці” підтвердили в Держекоінспекції області.

- Дві Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD стоять уже біля будівлі інспекції. Вчора під вечір приїхали, - каже начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Микола Власенко.

За інформацією Мінекології, ключі від 40 енергозберігаючих автівок передали підрозділам та територіальним органам Держекоінспекції, зокрема, з Кіровоградщини, 23 травня в Києві.

2 copy copy copy copy copy copy copy copy

- Автомобілі спеціально обладнані для використання в складних умовах і призначені для покращення роботи державних екоінспекторів України. Застосування гібридної силової установки та інтелектуальної системи дасть можливість суттєво скоротити витрати палива під час виконання службових обов’язків Держекоінспекцією та знизити рівень викидів забруднюючих речовин в атмосферу, у тому числі парникових газів. А, це підкреслю і  було основною метою співпраці України та Японії в рамках Кіотського протоколу, - сказав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

За словами міністра, це - пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів органу, який здійснює державний природоохоронний контроль за останні 12 років.

8 copy

Як пояснив начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області Микола Власенко, враховуючи те, що екоінспекцію області три роки поспіль визнавали кращою в країні за ефективністю роботи, отримали дві, а не одну автівку, як деякі інші регіони. Найближчим часом автівки зареєструють.

Крім того, в рамках за кошти Кіотського протоколу і надалі планується технічне переоснащення екоінспекції.

- Це лише перший транш. І в подальшому планується продовжувати не лише реформування, а й технічне переоснащення: автомобілі, пересувні лабораторії, - розповів Микола Власенко.

Нагадаємо, торік Держекоінспекція області придбала катер для відстеження браконьєрів.

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама