Суспільство

Кіровоградщина: ремонт дороги в уманському напрямку відтермінували через недобросовісних підрядників

 Автор: Валерія Жовтун. 5550

 

Попередньо ремонт дороги М-12 в межах Кіровоградської області мав розпочатися вже в травні, однак через недобросовісних підрядників була заблокована тендерна процедура. Через що і були відтерміновані ремонтні роботи.

IMG 5496

Про це розповів начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко під час ефіру UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ проекту “Звіти наживо”.

- Є недобросовісні підрядники, які, на жаль, мені зараз заблокували цю тендерну процедуру, - каже Вадим Коюденко. - У вівторок (28 травня, - ред.) маємо надію, що Антимонопольний комітет підтримає Службу автомобільних доріг у Кіровоградській області. Днів п’ять і наприкінці наступного тижня ми розпочнемо ремонт цих п’яти кілометрів.

Мовиться про ремонт п’яти кілометрів дороги М-12 в уманському напрямку в межах села П’ятихатки Маловисківського району.

Також, за словами пана Коюденка, цьогоріч, в разі виконання планів є шанс отримати додаткове фінансування на ще п’ять кілометрів ремонту дороги в напрямку Умані.

- Є надія, що буде і ще п’ять кілометрів, якщо ми вчасно виконаємо план цих кілометрів. Думаю, що ми справимося з цим, - каже Вадим Коюденко. - Якщо Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області, як і в минулому році буде показувати гарні показники, виконає поставлені завдання до середини липня нам додатково дадуть кошти ще на п’ять кілометрів.

До речі, у планах на наступний, 2020-й рік, Вадим Коюденко озвучив ремонт хоча б ще 30 кілометрів дороги М-12 на Умань.

Фото з архіву "Гречки"

 

Поширюйте

Коментуйте