Суспільство

Тендер на будівництво бетонки "Кропивницький-Миколаїв" заблокували

. 4889

Дві фірми заблокували початок торгів з визначення підрядника для будівництва бетонної траси Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв» вартістю понад мільярд гривень, які повинні були початися 23 травня.

3bfb9052fb877aab277206f5dc3f21c4.i999x999x670

Про це свідчить відповідна інформація в системі державних закупівель "ProZorro", повідомляє "Преступности.нет".

17 травня в Антимонопольний комітет України подало скаргу ТОВ «Альтіс-Констракшн». У цій фірмі вважають, що до них застосували дискримінаційні умови конкурсу, що стало причиною відсторонення від участі в аукціоні. На думку замовника, вони не надали документальне підтвердження наявності техніки для будівництва подібної дороги.

А 18 травня скарга в АМКУ надійшла від фірми «Полтавадорцентр» - в цій фірмі також поскаржилися на своє відсторонення, яке вважають також дискримінаційним, але просять АМКУ скасує допуск і двох інших учасників торгів: ТОВ «Альтком» і ТОВ «Ростдорстрой».

Першу скаргу АМКУ розгляне 30 травня, а другу - 31 травня.

Відзначимо, що «Альтіс-Констракшн» входить в корпорацію «Альтіс-Холдинг» Олександра Глімбовського - тестя Романа Насірова, який з 2015 року очолював Державну фіскальну службу.

ПП «Полтавадорцентр» належить Славіку Асланяну, а директор - Гарник Петросян.

Нагадаємо, як в квітні глава ОДА Олексій Савченко повідомляв, що Служба автомобільних доріг в Миколаївській області отримала всі необхідні дозволи на виконання будівельних робіт на ділянках траси Н-14 «Миколаїв - Кропивницький». До цього також була спроба заблокувати цей тендер, але Антимонопольний комітет України відмовив фірмі, яка подала скаргу.

Також нагадаємо, як в минулому році Антимонопольний комітет України зобов'язав Службу автодоріг Миколаївської області скасувати тендер на утримання обласних доріг майже на 19 мільйонів гривень після скарги одного з учасників торгів.

Як відомо, люди перекрили дорогу Н-14 11 вересня 2018 року, після того, як Кабмін прийняв рішення забрати 300 мільйонів гривень, закладених на ремонт траси Н-14 і перерозподілити їх на ремонт траси Н-11: 200 мільйонів Миколаївській області і 100 мільйонів - Дніпропетровській. Акція протесту продовжилася і 12 вересня. Вже на наступний день, 13 вересня, трасу розблокували.

У той же час, 12 вересня 2018 року в Кабінеті Міністрів відбулася нарада, на якому Володимир Гройсман зазначив, що рішення про перерозподіл коштів на ремонт доріг ще не вступило в законну силу і запропонував ще раз зібрати всіх керівників дорожніх організацій з питання перерозподілу коштів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама