Суспільство

У Малій Висці створили комунальний центр дошкільної освіти (ФОТО)

. 1084

Ідея створення центру дошкільної освіти «Впевнений старт» належить Аллі Шпак, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської міської ради Вільну кімнату для цих цілей було відремонтовано в рамках масштабної реконструкції усього приміщення ДЮЦу минулого року.

 

61297693 550310915498673 3738448772636606464 n

Про це повідомляє Валентина Остапчук, консультант з питань комунікації  Кіровоградське РВ АМУ.

Після консультації із громадськістю та владою виявилось, що у місцевих садочках не вистачає місць для усіх дітлахів громади, а частина батьків хотіли б мати можливість отримати повноцінну підготовку дітей до школи, при цьому не хочуть віддавати їх в садок на цілий день. Компромісним рішенням стало створення на базі дитячо-юнацького центру групи короткострокового для дітей дошкільного віку, де б дошкільнята мають змогу навчатися та спілкуватися з однолітками.

Практично дошкільна група короткострокового перебування - це частина місцевого ДНЗ "Ромашка", що розташована на базі ДЮЦу.

Діти відвідують заклад 5 разів на тиждень з 9.00 до 13.00. Саме в цей час у ДЮЦі мінімум інших гуртківців і діти почувають себе вільно і комфортно у будь-які локації. В їх розкладі є уроки хореографії, малювання, ліплення, музики, арифметики, граматики та іноземної мови.

Протягом року тут навчалось 18 дітей. Усі витрати взяв на себе бюджет громади, тож батькам і дітям послуга надавалась безоплатно. З квітня триває набір дітей на 2019- 2020 навчальний рік.

«Ми розмістили оголошення на сайті міської ради, у соцмережах, воно постійно «крутиться» на LED- екрані, що на центральній площі міста. Чекаємо усіх охочих. В залежності від кількості бажаючих в громаді мають можливість створити та профінансувати дві подібних групи аби охватити дошкільною освітою більше кількість дітлахів» - зазначає директор Маловисківського ДЮЦу «Вись» Володимир Кузьмич

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама