Суспільство

У Кропивницькому відзначили лауреатів конкурсу «Дитина року – 2019» (ФОТО)

. 3014

 

Сьогодні, 29 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, на площі перед міською радою стартувала святкова програма «Ми діти твої, Україно».

dr

Як повідомляють на сайті міської ради, дитяче свято у Кропивницькому традиційно відбувається під патронатом міського голови Андрія Райковича.

Сьогодні привітали дітей, які досягли найбільших успіхів у різних сферах діяльності. Імена лауреатів конкурсу «Дитина року – 2019» назвали секретар міської ради Андрій Табалов та заступник міського голови Наталія Дзюба.

- Ми зібралися на площі перед міською радою, щоб привітати і нагородити лауреатів конкурсу “Дитина року”, - відзначив у своєму вітальному слові Андрій Табалов. - Щороку напередодні Дня захисту дітей ми вручаємо відзнаки за науково-технічні, спортивні та творчі досягнення наших дітей. Але про дітей, особливо про тих, хто найбільше потребує нашої турботи та опіки, ми повинні думати не лише напередодні свята.

dr2

Отже, у номінації "За досягнення у навчанні" "Дитиною року - 2019" стали учні Гімназії нових технологій навчання Єгор Шаповалов та Назар Кузьменко. Диплому міського конкурсу “Дитина року” в номінації “За науково-технічні досягнення” удостоєний учень Кропивницького колегіуму Дмитро Карауш.

У номінації "За спортивні досягнення" переможцями визначили юну тенісистку Дитячо-юнацької спортивної школи №3 Марію Куріщенко, баскетболіста – вихованця Дитячо-юнацької спортивної школи №4 Романа Потєєва та талановитого майстра спорту України зі спортивного більярду, учня Кропивницького колегіуму Нікіту Гоменюка, а у номінації "За творчі досягнення" – вихованку музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса Вероніку Габелко та ученицю Навчально-виховного об”єднання «Мрія» Бажену Онолову.

У номінації “За особисту мужність” нагороду вручили учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Сергію Розову, який взимку врятував маленького чотирилапого друга, що ледь не потонув під кригою в Інгулі.

А от депутат Парламенту дітей міста Кропивницького Максим Козиний визнаний кращим у номінації "За розвиток дитячого громадського руху".

Діти учасників антитерористичної операції у східних областях України отримали від міської влади сертифікати на покупки в магазинах казкового іграшкового світу і солодкі сувеніри від очільника міста.

Під опікою міської ради дванадцять років поспіль перебувають діти – вихованці дитячого будинку «Наш дім». Сьогодні в «Нашому домі» виховуються 24 дитини. Директорка дитячого будинку Наталія Вінницька порадує дітвору подарунковим сертифікатом та солодощами від міського голови.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама