Суспільство

Кіровоградщина: пообіцяли, що з 2021 року вода буде якіснішою

. 2260

 

Мешканцям Кіровоградської області обіцяють,  що за кілька років у регіоні вода буде якіснішою.

 voda11

Про це “Гречці”  розповів гендиректор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик.

За кілька років зміняться стандарти якості води, а разом з тим завершиться реконструкція очисних споруд в області, що і дозволить отримати, за словами  гендиректора підприємства, ліпші показники якості води.

Так, до кінця 2020 року на підприємстві планують завершити проект позики Світового банку з модернізації.

- У зв’язку з тим, що з 2021 року жорсткішими стають вимоги до показників якості питної води ми якраз і реалізуємо один із заходів по кредиту Світового банку - реконструкція світловодських очисних споруд. Тому що існуючі споруди фізично не матимуть можливості дотримуватися тих вимог якості, які вимагатиме СанПіН у 2021 році.

Наразі Роман Ілик відзначає, що вода відповідає вимогам СанПіН "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною". Щомісяця підприємство на своєму сайті в рубриці “Споживачам” оприлюднює показники якості питної води.

- І вже з 2021 року забезпечити практично, на мою думку,  ідеальну якість очистки питної води, - відзначає Роман Ілик. - І вода вже має відповідати вимогами європейського стандарту.

Нагадаємо, влітку вода у кранах абонентів "Дніпро-Кіровоград" не завжди відповідає гігієнічним нормам, зокрема, є відхилення в показниках каламутності.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама