Суспільство

На Кіровоградщині першокласники отримають набори «LEGO Play Box»

. 3132

У рамках реформи «Нова українська школа» загальноосвітні навчальні заклади усієї області безкоштовно отримали ігрове обладнання для першокласників – великі набори «LEGO Play Box».

 

lego2

Як повідомляють на сайті ОДА, загалом Кіровоградщина отримала 783 набори.

Розвиваючі комплекти отримали представники відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об'єднаних територіальних громад області, та невдовзі, іграшки передадуть безпосередньо у школи.

Обладнання допомагатиме педагогам впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес вже у червні цього року – у пришкільних таборах.

lego

Дітей вчитимуть алгоритмічно мислити, домовлятися та досягатися компромісів, експериментувати та аналізувати результати. Першокласники вчитимуться розуміти прості математичні моделі та використовувати їх для вирішення проблемних завдань, робити і перевіряти припущення, зосереджуватися, бути ініціативними, працювати командно складаючи свої "цеглинки" в одну побудову.

У 2019/2020 навчальному році кожен з понад 600 класів, у яких навчатиметься понад 11 тис. учнів використає зазначені набори для реалізації Концепції «Нова українська школа».

Забезпечення наборами LEGO, які безкоштовно для усіх 1-х класів України надала The LEGO Foundation, мало 2 етапи, при цьому основні набори - «Шість цеглинок», розраховані на кожного першокласника, діти отримали до 1 вересня 2018 року.
28 травня Кіровоградська область у ІІ етапі отримала на кожен перший клас великі набори «LEGO Play Box».

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама