Суспільство

Кропивницький: в будівлі колишнього Нацбанку планують створити культурно-мистецький центр

. 3795

 

На базі будівель колишнього управління Національного банку України в області, що розташований у центрі Кропивницького, планують створити культурно-мистецький центр.

 

a111

Сьогодні, голові Кіровоградської ОДА та журналістам показали приміщення, де планують створити мистецький центр.

У будівлі планують створити виставкові зали, які будуть використовувати культурні заклади: краєзнавчий, художній музеї, бібліотеки, творчі спілки.

-Мені здається, є всі можливості створити тут мистецький центр, як «Мистецький Арсенал» у Києві. Саме це приміщення -  унікальна можливість, для регіональних майстрів. Також тут є сховище, де можна зберігати картини з різних музеїв Кіровоградщини,- каже голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

a6

Нацбанк вже не працює в цьому приміщені три роки, з 1 січня будівлю передали департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

-Приміщення за рішенням обласної адміністрації було передано для галузі культури з 1 січня 2019 року. Це дає нам нові можливості надання нових послуг. Приміщення є об`єктом культурної спадщини, відповідає тим вимогам, щоб проводити тут великі виставкові заходи, конференції, зустрічі та навіть бали,- каже директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська.

a12

Двоповерхова будівля має 2000 квадратів, поруч триповерхова будівля вона десь 1000 квадратів, також на території ще є недобудова.

За словами пані Животовської, наразі в ОДА відпрацюють проектно-кошторисну документацію.

-В технічній документації маємо можливість передбачити і ремонтні роботи, роботи з грибкових уражень, охоронну, протипожежну сигналізацію,- відзначила посадовиця.

Відповідно до умов договору сховище і частину другого поверху вже орендує обласний художній музей.

a9

Як виглядає будівля зараз можна переглянути на фотографіях:

a

a3

a4

a5

a7

a11

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама