Суспільство

Як купатися, щоб не втопитися?(ФОТО, ВІДЕО)

. 2712

 

 

На водоймах Кіровоградської області з початку купального сезону загинули 30 осіб, з них – 1 дитина, про це йшлося на брифінгу з теми: «Заходи, що вживаються працівниками пожежно-рятувальної служби області з попередження загибелі людей на водних об’єктах».

 

Як розповів журналістам прес-секретар начальника У ДСНС в області Микола Леськів, минулого року на водоймах загинули 46 осіб, у тому числі – 4 дитини. Поширеними причинами загибелі у воді є невміння плавати, перевтома, перегрівання, переохолодження, алкогольне сп’яніння. Варто зазначити, що навіть на мілині, неподалік від берега, може статися нещастя.

Тому громадянам варто берегти своє здоров’я й життя та дотримуватися наступних рекомендацій:
• Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Якщо ви відпочиваєте разом з дітьми, постійно контролюйте їх.
• Не заходити у воду у нетверезому стані.
• Не слід купатися у затоплених кар’єрах, каналах, озерах, пожежних водоймищах.
• Небезпечно стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і у місцях, де глибина та стан дна невідомі.
• Уникайте води зі швидкою течією.
• Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на «дикому пляжі», у незнайомому місці не пірнайте з берега, гірки, дерева.
• Не влаштовуйте у воді небезпечних жартів та ризикованих ігор.

Дотримання цих нескладних правил поведінки на водних об’єктах забезпечить вам радісний, приємний і головне – безпечний відпочинок.

Наприкінці брифінгу, що відбувався на Новомиколаївському пляжі, рятувальники роздали всім присутнім пам’ятки, в яких зазначені вищенаведені правила.

 


Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама