Суспільство

На Кіровоградщині арештували майно агрокомпанії

. 2641

 

Арештоване майно на загальну вартість 150 мільйонів гривень.

Як повідомляє Державна фіскальна служба України, накладено арешт на майновий комплекс та земельні ділянки підприємства, що фігурує у кримінальному провадженні з розтрати майна в особливо великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження, внесеного Генеральною прокуратурою України до ЄРДР за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 191 КК України, було встановлено, що службові особи однієї із с/г компаній Кіровоградщини діючи за попередньою змовою протягом 2018-2019 років взяли на зберігання зернові культури для подальшого повернення власнику. Однак, вказане майно було продане та вивезене за межі складів зберігання без відома власників товару та без відображення цих операцій у податковій звітності.

Окрім того, фігуранти, використовуючи реквізити підконтрольних підприємств, спеціально створених для прикриття незаконної діяльності, протягом 2017-2019 років сприяли в ухиленні від сплати податків підприємствам реального сектору економіки під час здійснення внутрішніх операцій та при здійсненні експортних операцій с/г продукції за межі України.

Для забезпечення можливості подальшого відшкодування завданих державі збитків за поданням слідчих судом накладено арешт на майновий комплекс компанії - фігуранта загальною площею 6 тис. 361 кв. м з його складовими об’єктами нерухомості та на земельну ділянку, які розташовані в Кіровоградській області, загальною орієнтовною вартістю 150 млн грн.

Слідство триває.

Нагадаємо, у 2015 році ПрАТ "Креатив" не повернуло ТОВ «ІТД – ЛС» зі зберігання майже чотири тисячі тонн насіння соняшника, яке було поставлено в серпні, вересні та листопаді 2014 року. За цим фактом було розпочато кримінальне провадження щодо привласнення майна в особливо великих розмірах. Слідство встановило, що зазначений соняшник одразу переробили.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама