Суспільство

Агробізнес виступає проти приєднання сіл до Кропивницького?

. 4128

 

У Кропивницькому районі аграрії ведуть кампанію проти приєднання прилеглих сіл до Кропивницького.

62142878 2058743011089360 7126931631331344384 n

Про це розповіла під час першого форуму Коаліції громадських організацій "Рада Експертів" під назвою "Громада і влада - співпраця ключ до успіху", що відбувався 6 червня, голова Кропивницької райдержадміністрації Алла Поліщук.

- Влада Кропивницького численні рази зверталася до нас про міські кладовища. Однак вільної землі в Кропивницькому районі немає. Ще в 2015 році Кропивницький район надав землі учасникам АТО більше, ніж вся Харківська область, - каже голова Алла Поліщук. - Відповідно землю можна отримати шляхом виведення державних земель, а для цього треба в рамках децентралізаційних процесів приєднати навколишні села.   

Однак, на думку голови РДА, “місто трохи спізнилося з пропозицією приєднання”.

- Зараз владі переконати у зворотньому дуже складно. Але диктат аграрного сектору і бізнесу включився настільки потужно, - каже Алла Поліщук. - Якщо два роки тому бажання приєднання Бережинки, Созонівки і ще був шанс до виборів. За цей час бізнеси виставили свій блок - не йти в місто, бо відберуть нашу землю. Мовиться про землю двох тисяч пайовиків, які перейшли до відповідного власника.

Також пані Поліщук розповіла про те, як в районі відбуваються громадські слухання про приєднання в рамках децентралізації.

- Останнє приєднання в місцеві громади відбувалося безпосередньо із запрошенням пайовиків і 200 гривень, розданих на громадських слуханнях, - відзначила Алла Поліщук.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама