Суспільство

У Кропивницькому не підвищуватимуть ставку податку на нерухоме майно

. 3274

Ставка податку на нерухоме майно в 2020 році залишиться на рівні 2019-го - 0,3%.

 mortgage loan self employed 1

Відповідний доопрацьований проект рішення “Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік” сьогодні підтримали під час засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

Нагадаємо, попередньо планувалося збільшити ставки податку на нерухоме майно в 2020 році до 1,5% за квадратний метр

Остаточний варіант проекту рішення передбачає пільги 99,99% для юридичних осіб на господарські (присадибні) будівлі: допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо. Цього не було в попередньому варіанті. Була і залишається 100% пільга для фізичних осіб на господарські (присадибні) будівлі. Також ввели пільгу для приміщень вищих навчальних закладів.

Решта будівель оподатковуватиметься на рівні 0,3% за квадратний метр.

До речі, також відмовилися від встановлення диференційованих ставок податку на нерухоме майно на основі зональності від 0,3% до 0,5%, посилаючись на неефективність такого рішення, а на думку, податківців, взагалі неможливим для реалізації.

 Фото - колаж Money Crashers

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама