Суспільство

Бути чи не бути МакДональдзу в Кропивницькому: компанія відповіла про можливість відкриття закладу

. 3514

Компанія “МакДональдз” розглядає Кропивницький, як місто, де можуть відкрити заклад швидкого харчування.

 

mcdonalds 1200x628

Про це стало відомо сьогодні, 10 червня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

Як розповів начальник управління торгівлі то побутового обслуговування населення Сергій Горбовський, міськрада звернулася до компанії з приводу відкриття “МакДональдзу” в Кропивницькому.

- Компанія “МакДональдз” розглядає всі регіони в Україні для відкриття нових закладів, в тому числі і місто Кропивницький, - зачитав лист-відповідь від компанії Сергій Горбовський. - Ми розвиваємо мережу по всій Україні і Кропивницький не є виключенням.

Члени комісії озвучену інформацію взяли до відома, хоча попередньо дехто висловив думки про те, що деякі європейські країни навпаки забороняють відкриття фаст-фуд закладів.  

Нагадаємо, торік з’явилася онлайн-петиція про те, аби створити умови для відкриття в Кропивницькому “МакДональдзу”. А вже на початку 2019 року у міськраді повідомили, що компанія не планує в Кропивницькому відкривати заклад ресторанного господарства «МакДональдз».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама