Суспільство

Бути чи не бути МакДональдзу в Кропивницькому: компанія відповіла про можливість відкриття закладу

 Автор: Валерія Жовтун. 3892

Компанія “МакДональдз” розглядає Кропивницький, як місто, де можуть відкрити заклад швидкого харчування.

 

mcdonalds 1200x628

Про це стало відомо сьогодні, 10 червня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.

Як розповів начальник управління торгівлі то побутового обслуговування населення Сергій Горбовський, міськрада звернулася до компанії з приводу відкриття “МакДональдзу” в Кропивницькому.

- Компанія “МакДональдз” розглядає всі регіони в Україні для відкриття нових закладів, в тому числі і місто Кропивницький, - зачитав лист-відповідь від компанії Сергій Горбовський. - Ми розвиваємо мережу по всій Україні і Кропивницький не є виключенням.

Члени комісії озвучену інформацію взяли до відома, хоча попередньо дехто висловив думки про те, що деякі європейські країни навпаки забороняють відкриття фаст-фуд закладів.  

Нагадаємо, торік з’явилася онлайн-петиція про те, аби створити умови для відкриття в Кропивницькому “МакДональдзу”. А вже на початку 2019 року у міськраді повідомили, що компанія не планує в Кропивницькому відкривати заклад ресторанного господарства «МакДональдз».

 

Поширюйте

Коментуйте