Суспільство

Кіровоградщина: відсутня небезпека з водопостачання через витік хімікатів у річку

. 2128

Небезпеки для питного водопостачання та загрози для здоров’я споживачів “Дніпро-Кіровоград”, у зв’язку з  аварійним надходженням засобів захисту рослин у річку Рось, немає.

voda11

Про це повідомляє ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

- Небезпеки для питного водопостачання та загрози для здоров’я споживачів підприємства відсутні. Питна вода, що надходить до абонентів ОКВП “Дніпро-Кіровоград” відповідає нормам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”, - зазначають на підприємстві.

Для підтвердження підприємство опублікувало результати перевірки, де сказано, що наразі немає небезпеки для питного водопостачання міст, які здійснюють водозабезпечення з річки Рось.

Державна служба НС

Відзначимо, що 9 червня внаслідок ДТП у Вінницькій області в річку Рось стався витік гербіцидів та стимуляторів росту для сільгоспрослин. Комісією ТЕБ та НС Білоцерківського району Київської області було прийнято рішення про припинення роботи водозабору з 23:00 9 червня. Громадянам рекомендували  утриматись від купання, вилову риби та випоювання худоби в акваторії р. Рось.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама