Суспільство

Екс-голова Кіровоградської ОДА в перший день після звільнення планує відпочити (ФОТО)

. 3789

Сьогодні екс-голова Кіровоградської обласної державної адміністрації провів підсумкову прес-конференцію в прес-центрі CBN по закінченню п'яти років перебування на посаді.

ky

Хоча на прес-конференцію Сергій Кузьменко прибув ще будучи на посаді голови ОДА, бо, як він зазначив, ще не підписав розпорядження. Розпочав свою прес-конференцію з подяк, як журналістам, які висвітлювали інформацію про область, так і усім жителям Кіровоградщини.

- Дякую за те, що робили область ліпшою, - каже Сергій Кузьменко.

Розповів Кузьменко і про найближчі плани на останній робочий день: провести ряд зустрічей, зокрема, з апаратом облдержадміністрації. Підписати розпорядження про звільнення.

- Завтра маю намір відпочити. І, мабуть, роздумувати над тим, що буду робити далі. Але те, що я буду рухатися до мети - а це успішна Україна, успішна Кіровоградщина - це очевидно, - відзначив Сергій Кузьменко.

Натомість про те, чи буде подавати свою кандидатуру в народні обранці Кузьменко ні спростував, ні підтвердив. Лише відзначив, що є час до 20 червня подати кандидатуру. І вразі чого він одразу про це повідомить журналістам.

Також розповів про те, що не має шкодування про невиконані обіцянки, навпаки, за його словами, були перевиконання. Хоча згадав і про проект аеропорту на військовій авіабазі "Канатове" про який оголосив на початку тижня.

- Є технічна можливість, щоб аеропорт був подвійного використання, - відзначив Сергій Кузьменко. - Там є злітно-посадкова полоса - одна з найкращих в Україні.

За його словами, про можливість створення аеропорту цивільного на базі "Канатового" були розмови, зокрема, з міністром оборони. Кузьменко пообіцяв, що буде підтримувати реалізацію такого проекту в області.

Нагадаємо, вчора, 11 червня, Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення 15 голів обласних державних адміністрацій, серед яких - Сергій Кузьменко.

Натомість в. о. голови ОДА буде виконувати перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко. До речі, під час прес-конференції Сергій Кузьменко відзначив, що не бачить ліпшої команди для області, як їхня, нині діюча, а вибір Президента з призначення Коваленка на в.о. вважає правильним, враховуючи те, що він має досвід і знає про область чимало.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама