Суспільство

У гімназії Шевченка школярі дізналися про робототехніку та 3D друк (ФОТО)

. 1982

Сьогодні, 13 червня, у гімназія ім. Т. Шевченка команда викладачів НТУ "ХПІ" провела для школярів день знань.

 

r12

Захід відбувся в рамках профільно-оздоровчого проекту «Всеукраїнський обмін наукових ідей».

Викладачі НТУ "ХПІ" вчора проводили кілька занять в цій школі і сьогодні продовжують навчання.

-Сьогодні проводимо день знань, дізнаємось на практиці чим займаються інженери. Інженери – це ті люди, які наукові знання втілюють в реальне життя . Спробуємо запрограмувати мікроконтролер, розберемо як він працює,-каже викладач НТУ "ХПІ" Сергій Радогуз і додає.-Представлено кілька локацій, будемо розбирати оптичні ілюзії, левадне виробництво, поговоримо про підйомно-транспорту техніку, робототехніку і 3D друк.

r9

Так, школярі ознайомились з існуючими сьогодні технологіями по швидкому прототипуванню тривимірних об’єктів, оглянули сучасні досягнення в сфері виготовлення 3D моделей на 3D принтері.

r4

Крім того, поговорили про оптичні ілюзії, дізналися, що таке голографія та зробили 3D проектор своїми руками.

Також викладачі планують провести лекцію про вулкани їх типологію, можливі екологічні катастрофи, а потім змоделювати виверження справжнього вулкана.

r12

r13

r14

Загалом, з 10 червня в Кропивницькому на базі двох закладів освіти: Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 - /Літня школа практичної профорієнтації/ та Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» - гімназія імені Тараса Шевченка - центр позашкільного виховання «Контакт» - /Літня «Школа успіху»/ стартував другий сезон освітнього проекту «Всеукраїнський обмін наукових ідей».

Проект «Всеукраїнський обмін наукових ідей» відбувається у Кропивницькому у два етапи з 3 по 14 червня. Управління освіти міської ради проводить інтерактивні освітні заходи літніх шкіл. Проект проводиться разом з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті.

Є дві головні мети. Перша — показати, що наука — це творчість, а сучасний світ вимагає нестандартних підходів до створення нових речей, продуктів, а друга — навчити дітей командній роботі за допомогою «проектного навчання», яке лежить в основі STEM-школи.

Цього року його учасниками стали більше 250 школярів міста Кропивницького, а саме: учні «Вікторії-П», «Наукового ліцею», ЗОШ №4, НВО №19, Гімназії ім. Т. Шевченка.

Протягом 10 днів учні відвідають інтерактивні лекції, лабораторні роботи, майстер-класи з фізики, хімії, енергетики, електроніки та інших напрямків, а також розроблять власні проекти, які презентують на підсумковому фестивалі науки.

r3 copy

r5

r7

r8

r10

r11

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама