Суспільство

На семи пляжах області безпечно відпочивати

. 2563

 

На Кіровоградщині безпечними для відпочинку є 7 пляжів.

 

0.02.01.9812e9180882bd8a4edfb5dd0b1313738cb0433fb23335a2d56ea696365818c0 full copy

Як інформує прес-служба Держпродспоживслужби в області, визначили 33 місця відпочинку для населення на 11 адміністративних територіях.

Це 5 комунальних пляжів, 4 пляжі, які знаходяться у приватній власності, 17 пляжів на базах відпочинку, 2 пляжі на території заміських закладів оздоровлення та 5 рекреаційних зон.

Спеціалісти Держпродспоживслужби обстежили 9 пляжів на відповідність вимогам чинного законодавства.

За результатами перевірки безпечними для відпочинку є 7 пляжів, а саме:

- 3 пляжі комунальної власності (комунальний пляж Новоархангельської районної ради, комунальний пляж Новоархангельської селищної ради, Гайворонський міський пляж);

- 2 пляжі у заміських закладах оздоровлення (ТОВ ДЗОВ «Дружба» Олександрійського району та ТОВ ДЗОВ «Бригантина» Новоархангельського району);

- 1 пляж, який знаходиться у приватній власності (ТОВ ОК «Лісова пісня» в с. Оникієве Маловисківського району);

- 1 пляж бази відпочинку «Синюха» Смолінської шахти Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» у с. Скалева Новоархангельського району.

За результатами обстежень встановлено, що у перелічених місцях відпочинку провели роботи з очищення територій пляжів, завезли новий пісок, облаштували місця для збору твердих побутових відходів, встановили кабінки для перевдягання, виконали лабораторні дослідження води поверхневих водойм, грунту (піску) та здійснили інші заходи з метою створення безпечних умов для відпочинку людей.

Також у червні Держпродспоживслужбою області заплановано проведення обстежень 15 місць відпочинку, 13 з яких вже мають результати лабораторних досліджень річкової води та піску, що відповідають встановленим вимогам.

Дослідження проб з двох місць відпочинку тривають.

Нагадаємо, фахівці обласного лабцентру розповіли на яких водоймах безпечно купатися.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама