Суспільство

Оприлюднили результати аудиту розрахунків тарифу на воду “Дніпро-Кіровоград”

. 3146

 

Аудит правильності розрахунків тарифів на водопостачання та водовідведення абонентів підприємства “Дніпро-Кіровоград” провела фірма з Кропивницького.

voda11

Результати аудиту “Дніпро-Кіровоград” оприлюднило на своєму сайті.

Відзначимо, що аудит був проведений на запит громадських активістів, на виконання рішень постійно діючих комісій з питань власності та з питань житлово-комунального господарства, будівництва та використання природних ресурсів Кіровоградської обласної ради. Так підприємство проведено закупівлю аудиторських послуг через систему електронних закупівель «Прозоро».

За результатами оголошеної закупівлі уклали договір з приватною аудиторською фірмою «АС-АУДИТ» про надання послуг у сфері аудиту щодо правильності розрахунків тарифів на 2019 рік на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Відзначимо, що згідно з “Прозоро” обійшовся аудит в 50 тис. грн. А за даними пошукової системи ЄДР, розмір статутного капіталу фірми "АС-АУДИТ" 50 грн.

Так, за результатами висновку аудиторської фірми, плановий середньозважений тариф на централізоване водопостачання на 2019 рік становить 15,72 грн без ПДВ за куб. м. (18,86 грн з ПДВ), а плановий середньозважений тариф на централізоване водовідведення на 2019 рік становить 11,90 грн без ПДВ за куб. м (14,28 з ПДВ).

Як відзначають на підприємстві, такі розрахунки і були представлені торік восени на відкрите обговорення про необхідність встановлення тарифів на 2019 рік.

Детальніше зі звітом аудиторської фірми про складені тарифи можна ознайомитися ТУТ.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама