Суспільство

У Кропивницькому провели рейди містом (ФОТО)

. 4117

 

Сьогодні, 14 червня, у Кропивницькому поліцейські провели відпрацювання міста.

 

pol1

О 18.00 біля Кропивницького відділу поліції зібралось майже 60 чоловік особового складу на патрулювання. Залучили працівників міськвідділу, управляння патрульної поліції, національної гвардії, громадські формування та місцевих активістів.

pol4

За словами т.в.о. заступника начальника обласного главку поліції області Олексія Ніколаєва, патрулюватимуть сьогодні і на вихідних.

- Багато людей знаходитимуться на вулицях тому повинні звертати більшу увагу патрулюванню, щоб забезпечити публічний порядок, безпеку та не допустити правопорушень,- каже Олексій Ніколаєв.

pol3

Маршрути патрулювання кожному наряду було визначені заздалегідь.

-Особливу увагу приділятимемо центральній частині міста, де велика кількість громадян в вечірній час знаходяться,- відзначив Ніколаєв.

До патрулювання активно долучився і секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.

-Є декілька нових гарних ініціатив, які ми відпрацьовуємо разом з новим керівництвом поліції- сьогодні одна з них. Ми повинні діяти разом: громада, влада, нацполіція. Міська рада разом з поліцією зацікавлені у тому, щоб перемогти злочинність. Досі відбуваються крадіжки комунального майна, ми повинні дати відсіч цьому,- відзначив Андрій Табалов.

pol

pol2

pol6

pol7

pol9

pol10

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама