Суспільство

Майданчики відстою вантажівок облаштують сонячними панелями

. 1684

Освітлення майданчиків відстою великогабаритного транспорту в Кіровоградській області планують розпочати з наступного тижня.

 

tr

Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради в ОДА керівник Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області Вадим Коюденко.

За його словами, відбувся тендер на придбання сонячних панелей, встановлення яких планують розпочати з наступного тижня.

Наразі в області діють 24 майданчики відстою вантажівок. Це пов'язано з обмеженням руху великогабаритного транспорту від 1 червня з 10:00 до 22:00 у зв'язку зі спекою.

Таке рішення з освітленням дозволить проводити цілодобово ваговий контроль вантажівок. Адже, за інформацією начальника управління Укртрансбезпеки в області Олександра Кукуленка, два пункти габаритно-вагового контролю: в Олександрівці та поблизу Пантаївки працюють лише в день, тоді, коли вантажівки перебувають на майданчиках відстою. Тому актуально здійснювати контроль у нічний час.

Станом на 14 червня працівниками Укртрансбезпеки області перевірено 1461 транспортних засобів і складено 211 актів про перевищення ваги.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама