Суспільство

Дачники просять змінити маршрути громадського транспорту

. 2400

 

У Кропивницькому з’явилася петиція про зміну маршрутів, щоб охопити дачні кооперативи, де постійно проживають люди.

av 

- Наразі дачно-садові товариства «Колос», «Тімірязєва», «Комунальник» майже не мають можливості дістатись до міста, поруч проходить єдиний автобус лише чотири рази на день, при цьому вартість проїзду в ньому 12-14 грн, - пише авторка петиції Ірина Цуркан. - Там постійно проживають багато людей, які кожного дня повинні їздити до міста на роботу, в садочок, до школи і часто автобус переповнений, і це при тому, що багато людей користуються власним транспортом, бо вартість проїзду занадто висока для такої відстані.

Пані Цуркан просить розглянути зміну одного чи декількох міських автобусів, щоб охопити ці території і їх мешканці могли в зручний час дістатись до міста. Крім того, пропонує варіанти зміни маршрутів:

1) автобус 116. Замість кінцевої зупинки на Молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту.

2) маршрутка 6. Замість кінцевої зупинки на молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту.

3) автобус 283. Замість кінцевої зупинки в Созоновці, зробити рух кільцевим по набережній вулиці в Созоновці до кільцевої дороги до Олександрійського шосе і далі по існуючому маршруту.

Петиція була оприлюднена вчора, 18 червня. Наразі її підписали дві особи ТУТ з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 44 дні.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама