Суспільство

Делегація з Кіровоградщини долучилась до Українського муніципального форуму в Одесі

. 937

Кіровоградщину на Українському муніципальному форумі представляє делегація із 22 очільників міських, сільських та селищних рад на чолі із членом Правління АМУ, головою Кіровоградського регіонального відділення Андрієм Райковичем.

 

64601935 1620400314771156 7134425077952544768 n

Це традиційний щорічний захід, який є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад та реалізації секторальних реформ, повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

У «Дні діалогу» в рамках Муніціпального форуму в Одесі взяли участь прем‘єр-міністр України, члени уряду, народні депутати, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, спеціальний посланник Уряду ФРН з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Георг Мільбрадт.

«Сьогодні було обговорено чимало проблемних питань, зокрема в частині щодо фінансування делегованих повноважень місцевими органам влади. Говорили про видатки з утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Чимало уваги приділили питанню хронічного недофінансування районною владою дошкільних та культурних закладів в селах, селищах, містах районного значення. Важливою частино стало питання можливостей пошуку ресурсів, як приклад сплата податків підприємствами не за місцем ведення діяльності, що призводить до суттєвого недоотримання коштів місцевими бюджетами», - зазначив голова Кіровоградського регіонального відділення Андрій Райкович, підсумовуючи перший день роботи Форуму.

Учасники Дня Діалогу з владою в Одесі прийняли Звернення АМУ до вищих органів влади, який буде відображає низку проблемних питань органів місцевого самоврядування та пропозиції.

Нагадаємо, Асоціація міст України об’єднує 779 міських, селищних та сільських рад. Серед них – 341 об’єднана територіальна громада.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама