Суспільство

Чи законно спиляли дерева у парку «Перемоги» вирішить суд

. 2112

За обрізку дерев у парку "Перемоги" передали протокол до суду на приватну фірму "Єлізавета".

 

IMG 4252

Про це повідомила екоактивістка Надія Паливода у спільноті «Озеленення Кропивницький».

За її словами, на приватну фірму "Єлізавета" складено протокол за те, що роботи з зеленими насадженнями (обрізка дерев) проводилися на об’єкті природно-заповідного фонду без дозволу на такі роботи.

«В них є дозвіл лише від архітектури на будівельні роботи. А на роботи з зеленими насадженнями в об’єкті ПЗФ потрібен окремий дозвіл, це прописано в законодавстві. Проект реконструкції зелених насаджень створюється науковими установами і затверджується в ОДА. Такого проекту розроблено не було. Протокол на "Єлізавету" передано до суду. Чекаємо на судовий розгляд справи»,- повідомила пані Паливода.

Уточнюється, що екоінспекція провела перевірку на двох підприємствах, причетних до пошкодження дерев:1) КП Благоустрій - вони є балансоутримувачем цієї території і відповідають за все, що на ній відбувається. Їх позиція: ми нічого про це не знаємо, про обрізку дізналися зі ЗМІ. Екоінспекція дала їм припис: надати свою оцінку обрізки, проведеної в парку - чи були порушення.

Як повідомляла «Гречка» раніше, активісти групи «За справедливість і закон» міської Громадської ради вимагають покарати КП «Єлізавета» за обрізку дерев у парку «Перемоги», яку вони вважають варварською і незаконною. Раніше із аналогічними зверненням виступали представники ГО "Озеленення Кропивницький".

Нагадаємо, у Кропивницькому вийшли на акцію проти “варварської” обрізки дерев.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама