Суспільство

На якому етапі зараз ремонт «Арки» у Кропивницькому

. 3491

Роботи по реконструкції «арки» на вулиці Левитського у Кропивницькому ведуться по плану.

 

62610205 1027165137478848 230253347062415360 n

Фото із Фейсбуку Сергія Якуніна

Проведені технічні надскладні питання: формування самого проходу, монтаж тунелю. Далі закачка спеціальної бетонної суміші в основу арки. Сформований фундамент. Зроблена технологічна підсипка і відновлено демонтовану залізничну колію. Підключена електромережа. Відновлений рух потягів.

«Динамічні випробування показання надійність конструкції і правильність проектного рішення», - повідомив під час засідання виконкому міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

За його словами, наразі ж ведуться роботи з формування насипу на технологічному проїзді «Червоної зірки» (відомчої залізниці). Зараз змонтована підпорна права сторона і доопрацьовується проектною організацією підпорна ліва сторона із боку заводу «Гідросила». Вона також має бути піднята і проектується укріплення відвального простору. Також плануються роботи по заміні каналізаційного колектору від вулиці Братиславської. Також монтується нова система водопостачання. Після цього буде встановлене асфальтове покриття.

Нагадаємо, завершити роботи мають до дня міста. Після реконструкції “Арки” очікують зменшення транспортного навантаження на вулиці Ельворті і Левитського.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама