Суспільство

На Покровській сміттєвий майданчик перетворився на стихійне звалище: люди скаржаться на сморід і пацюків (ФОТО)

. 1826

У Кропивницькому по вулиці Покровська, 7 сміттєві баки розмістили на пішохідному тротуарі. Мешканці обурюються, через невідповідність санітарним нормам та просять перенести контейнерний майданчик.

 

sm copy

- На тротуар поставили сміттєві баки, що перетворились на сміттєзвалище. Влітку неможливо відкрити вікна. Брудна вулиця, вітром все сміття розносить. Навіть у дворі пацюки. Ми звертались до місцевих органів і зараз робимо запит. Санстанція дала відповідь, що контейнери не повинні знаходитись там, адже стоять під вікнами, - каже жителька вулиці Наталя Макаренко

За словами пані Макаренко, зверталися до міського голови та «Екостайлу».

- Нам дали відповідь, що майданчик можна перенести, але сказали, що та вулиця приватного сектору і треба дозвіл господаря. А в нас що тоді не приватний сектор? Нам дають відповідь, що майданчики повинні знаходитись по вул. Кірова 82 (ред.-Михайлівська), - відзначила пані Наталя.

Як повідомили у прес-службі «Екослайлу», на сьогодні урегулювання питання щодо контейнерного майданчика по вулиці Покровській на стадії розгляду й обговорення між ТОВ «Екостайл», управлінням ЖКГ міської ради і ЖЕО.

З нашого боку надані пропозиції щодо визначення балансоутримувача території й розподілу функціональних обов`язків. Оскільки дана локація є фактично стихійним звалищем, куди щодня населенням вивозяться тонни будівельного сміття, затрати на її прибирання в режимі кількох разів на день є збитковими для підприємства. Автомобілі, що вивозять ТПВ призначені вивантажувати сміття з контейнерів, а обслуговувати дану точку можна тільки із залученням додаткової спецтехніки - навантажувача і ще однієї вантажівки. До того ж, за нашими даними за вивезення відходів з цієї локації сплачують лише три фізичні особи, решта виносять сміття, не сплачуючи за його вивезення, - поінформували у прес-службі підприємства.

Також в "Екостайлі" додають, що містяни мають пам'ятати, що у місті не можна на контейнерні майданчики вивозити машинами будівельне й габаритне сміття.

У Спецінспекції відзначили, що на Покровській постійно затримують порушників благоустрою.

Ми працюємо над цим питанням постійно. Але ж я не можу поставити охорону біля контейнерного майданчику. На жаль, некультурні люди звозять туди відходи різного характеру в тому числі будівельні. Те, що повинні вивозити на полігон ТПВ несуть на контейнерний майданчик. Ловимо, документуємо потім комісія накладає штрафи, - каже начальник Спецінспекції Андрій Максюта.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама