Суспільство

Що не село, то «Нова Пошта»: відкрилось ще 43 відділення на Кіровоградщині

. 4072

Гарна новина – тепер жителям 16 сіл не треба їздити в райцентри, щоб відправити чи отримати посилку – «Нова Пошта» відкривається в сільських магазинах.

Picture 001

Зручно! Прийшов за хлібом і відразу отримав посилку від родичів. Чи їм щось відправив – головне, щоб не більше 30 кг. Найбільше відділень відкрилось у селах Світловодського (с. Павлівка, Григорівка, Глинськ, Золотарівка, Федірки, Велика Андрусівка, Калантаїв) та Долинського районів (с. Новогригорівка Перша, Братолюбівка, Олександрівка, Новоолександрівка, Ганнівка).


Всього у області на даний момент 93 відділення «Нова Пошта». «Нам важливо, щоб у кожного мешканця нашої країни була можливість отримати та відправити по всій Україні. Тому робимо акцент на відкритті в селах і маленьких містечках», - говорить Олександр Бульба, директор «Нова Пошта». Щоб доставляти посилки клієнтам іще швидше та якісніше, компанія інвестує в розвиток інфраструктури. Так, у травні «Нова Пошта» відкрила ХІТ – Хмельницький інноваційний термінал, де сортують і відвантажують посилки для 71 населеного пункту міжрегіональних напрямків (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці).

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама