Суспільство

В двох округах на Кіровоградщині балотуватимуться двійники

. 2170

В двох округах на Кіровоградщині зареєстрували кандидатів – «двійників».

korobka5 

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Згідно з інформацією із сайту Центральної виборчої комісії, станом на ранок 26 червня в мажоритарному округу №103 (центр – м. Олександрія) зареєстровані 2 кандидати із однаковими прізвищами, іменами та по батькові – Коваленко Сергій Петрович. Також кандидатів – «двійників» зареєстрували в окрузі № 100 (центр – м. Бобринець) – Крутько Юрій Миколайович.

Кандидатів в окрузі № 99 одночасно зареєстрували 24 червня 2019 року рішенням ЦВК № 1209 та 1210.

Один із зареєстрованих кандидатів Сергій Коваленко наразі виконує обов’язки голови Кіровоградської ОДА та обіймає посаду першого заступника. Згідно з інформацією із сайту ЦВК, Коваленко народився 28 жовтня 1969 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, освіта вища, член політичної партії «Європейська Солідарність», судимість відсутня, суб’єкт подання – «Європейська Солідарність».

Інший Сергій Петрович Коваленко балотується як самовисуванець. Згідно з даними сайту ЦВК, він народився 9 сiчня 1974 року в місті Котовськ Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник проектів, ГО «БФ «СЛУГА НАРОДУ», безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

В.о. голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко повідомив на свої сторінці у Фейсбуці, що звернувся до поліції.

-Дізнався ще одну цікаву новину, що одночасно зі мною зареєстрований по 103-му округу ще один Сергій Коваленко. Не від політичної партії, а від громадської організації «Слуга народу», уродженець Одеської області, людина, яка проживає в Київській області. Сьогодні звернувся до Національної поліції України з відповідною заявою і чекаю на той час, коли зможу познайомитися зі своїм тезкою,- повідомив Сергій Коваленко.

В ЦВК 19 червня зареєстрували в окрузі № 100 Юрія Крутька. Згідно з сайтом ЦВК, він народився 15 липня 1965 року в місті Херсоні, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ПП "АГРОФІРМА "СЛАВУТИЧ", член Аграрної партії України, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – Аграрна партія України.

Інший Юрій Крутько був зареєстрований 24 червня. Згідно з даними ЦВК, він народився 21 березня 1975 року в місті Чернігові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Чернігові, судимість відсутня, самовисування.

Уточнюється, що отримати коментар Юрія Крутька, який балотується від Аграрної партії не вдалося. Очільник партійної організації у Кіровоградській області Сергій Таровик повідомив, що вони скаржитимуться до ЦВК та до суду.

«Цікаво, що зареєстрованих по два кандидата мають ідентичні прізвища, імена та побатькові. На жаль, в Україні технологія реєстрації «двійників» не нова. Однак – це може вести в оману виборця, адже часто люди не звертають увагу на біографічні довідки, які розміщені у бюлетені. До того ж, бюлетень формуватимуть за алфавітним порядком, то цих два кандидати будуть поруч. Отож, ми закликаємо виборців уважно читати документацію, в тому числі і інформацію про кандидатів у народні депутати», – зазначила координаторка Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама