Суспільство

У Кропивницькому просять змінити маршрути до дачних кооперативів

. 2416

У Кропивницькому просять змінити маршрути, щоб охопити дачні кооперативи.

IMG 5877

В єдиній системі місцевих петицій Кропивницького розпочався збір підписів за зміну маршрутів, щоб охопити території дачних кооперативів.

-На даний час дачно-садові товариства «Колос», «Тімірязєва», «Комунальник» майже не мають можливості дістатись до міста, поруч проходить єдиний автобус лише чотири рази на день, при цьому вартість проїзду в ньому 12-14 грн,- пише авторка петиції Ірина Цуркан.-Там постійно проживають багато людей, які кожного дня повинні їздити до міста на роботу, в садочок, до школи і часто автобус переповнений. Прошу розглянути зміну одного чи декількох міських автобусів, щоб охопити ці території.

Пані Ірина запропонувала варіанти зміни маршрутів:

1) автобус №116, замість кінцевої зупинки на Молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту.

2) маршрутка №6, замість кінцевої зупинки на молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту.

3) автобус №283, замість кінцевої зупинки в Созоновці, зробити рух кільцевим по набережній вулиці в Созоновці до кільцевої дороги до Олександрійського шосе і далі по існуючому маршруту.

До кінця збору підписів залишилось: 36 днів. Станом на 27 червня петицію підписали 37 осіб з 450 необхідних.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама