Суспільство

На Кіровоградщині утворилась нова громада

. 4113

Новостворена Олексіївська ОТГ об’єднала чотири сільські ради Добровеличківського району Кіровоградщини.

 

65945092 2390994584557846 883244253302489088 n

Як повідомляють на сторінці «ПУЛЬС Децентралізаційний марафон» у Фейсбуці, користуючись можливістю добровільного об’єднання Олексіївська (у підпорядкуванні село Кирилівка) сільська рада ініціювала створення ОТГ у січні нинішнього року.

На пропозицію долучитись до практичного втілення реформи децентралізації відгукнулись мешканці суміжних трьох сільрад, які об’єднують села Перчунове, Сміливе, Глиняне, Новоглиняне, Міжколодяжне, Миколаївка, Новопетрівка.

-Процес створення ОТГ на рівні території був злагодженим і системним, але через невелику кількість населення в громадах (трохи більше 2,5 тисяч) та невідповідність потенційної ОТГ Перспективному плану області - питання отримання позитивного висновку від Кіровоградської ОДА було непередбачуваним. Тим не менш, громада довела своє право на створення ОТГ , отримала позитивний висновок,- йдеться в повідомленні.

В свою чергу депутати сільських рад розглянули і погодили проект рішення про добровільне об’єднання територіальної громади з адміністративним центром в селі Олексіївка.

Тепер справа за ЦВК, яка має призначити проведення перших виборів.

Наразі, на Кіровоградщині на призначення перших виборів очікує дві новоутворені громади – Злинська Маловисківського району та Олексіївська Добровеличківського району.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама