Суспільство

Кіровоградщина: назвали попередні результати виборів в ОТГ

 Автор: Валерія Жовтун. 1517

 

30 червня в області відбулись перші вибори голови та депутатів Петрівської ОТГ і довибори депутатів до вже діючих Дмитрівської та Первозванівської ОТГ.

87a72099ffdf58f8548c1fad1f88bfe5 XL copy

Як повідомляє Кіровоградське РВ Асоціації міст України, остаточні результати буде оголошено відповідно до норм законодавства на найближчих сесіях громад.

За попередніми результатами головою Петрівської ОТГ обрано Світлану Тилик, яка на посаді голови Петрівської селищної ради була ініціатором створення ОТГ. Власне, конкурентів у Світлани Анатоліївни на цих виборах не було - вона стала єдиним кандидатом на посаду голови. За її кандидатуру проголосувало 36,6% виборців.

Одночасно мешканці території обирали і склад депутатського корпусу Петрівської ОТГ. До речі, більшість депутатів попереднього скликання були переобрані знову. Крім того, з 26 новообраних депутатів 20 - самовисуванці.

Нагадаємо, Петрівська ОТГ об’єднала селище Петрове, села Новомануйлівка, Олександродар, Покровка (Петрівської селищної ради) та села Водяне, Маловодяне, Сабадашеве (Водянської сільської ради).
Решта сільських рад Петрівського району категорично відмовились від входження в громаду.

- Подібні відмови на початку практичної реалізації децентралізаційної реформи отримували Дмитрівська та Первозванівська ОТГ. Втім, за час роботи громад сусідні сільські ради переконались у ефективності реформи та підтвердили своє прагнення долучитись до процесу відповідними рішеннями, які дозволили ЦВК призначити довибори депутатського корпусу на територіях Цибулівської та Клинцівської сільських рад, - каже Вікторія Нижник, консультант з правових питань Кіровоградського РВ АМУ.

В результаті довиборів, що відбулись 30 червня, депутатський склад Дмитрівскої ОТГ поповнився чотирма представниками колишньої Цибулівської сільської ради. До депутатського корпусу Первозванівської ОТГ долалось троє обранців - представників інтересів мешканців тепер вже Клинцівського старостинського округу.

Остаточний поіменний список новообраних депутатів буде оголошено на найближчих сесіях громад.

 

Поширюйте

Коментуйте