Суспільство

Блогери з Кропивницького запустили онлайн-канал про екомандрівки горами (ВІДЕО)

. 2273

Forest Mountain - Ютюб-канал, де блогери Дмитро Семенюк і Сергій Стельмашенко розповідають як новачкам, так і професіоналам про походи в гори та ліс, зокрема, про те, як прибрати сміття звідти.

86952

Наразі блогери в активних пошуках підписників на свій канал. Про що вони повідомили у Фейсбук-спільноті “Кропивницький проти «свинства». Рух за чистоту та культуру”.

- Ми з моїм товаришем вирішили вийти на всеукраїнський рівень збереження довкілля, - пише Дмитро Семенюк. - Зробити це надумали у найтяжчий спосіб - показуємо приклад українцям та заїжджим туристам, як потрібно свідомо поводити себе в горах Карпатах. Ми прибирали сміття на вершинах гір (в цьому випуску частина Чорногірського хребта) та на шляху до вершин. Робили це не для того, щоб от взяти і зібрати всьо сміття на вершинах. Ні. Ми показуємо, як його нереально тяжко збирати і зносити вниз. Окрім екологічної тематики, канал є інформаційно-розважальним. Ми показуємо туристичні маршрути, різні лайфхаки в походах та даємо інформацію про спорядження, яке варто обрати новачкам-туристам.

Відео хлопці обіцяють оприлюднювати щосереди.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама