Суспільство

У Кропивницькому на газоні з’явиться новий літній майданчик (ФОТО)

. 3112

 

По вулиці Соборній біля колишнього ресторану “Інь-Янь” зводять каркас для будови. Як “Гречку” запевняють у міськраді це буде літній майданчик, на який є всі дозволи.

66365254 725977614517460 7242849401331253248 n

Відповідне рішення №362 про дозвіл на облаштування літнього майданчика, за словами керівника Спецінспекції Андрія Максюти, було прийнято на виконкомі від 25 червня.

Саме цим рішенням було доповнено перелік під розміщення відкритих літніх майданчиків в місті.

Нагадаємо, на початку квітня, перед стартом відкриття сезону літніх майданчиків в Кропивницькому мали облаштувати таких 51. Згодом перелік був доповнений, зокрема, і за адресою: вулиця Соборна, 2-а, терміном розміщення літнього майданчика на три роки.

Літник розташовується на місті колишнього газону.

- Звернулося товариство з обмеженою відповідальністю “Червона рута”. В них є акт на постійне користування земельною ділянкою, - каже начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський. - Крім того, це питання було винесено на виконком і ще тиждень тому було прийнято рішення надати дозвіл на розміщення літнього майданчика. У нас є проект, яким буде літній майданчик. Якщо він не буде співпадати з реально встановленим, то він підпадає під знесення. Якщо є інформація про те, що виходить на тротуарну частину, то ми вийдемо і перевіримо. Там є визначені межі цієї земельної ділянки. На тротуарній частині взагалі заборонено встановлювати.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама