Загалом програма "Раннє втручання" пілотується в 10 областях, серед яких Кіровоградська.
Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомила тимчасово виконуюча обов’язки голови ОДА Світлана Лобанова.
- Кіровоградська область стала пілотною в програмі "Раннє втручання", - каже Світлана Лобанова. - Головне завдання програми - це зберегти сім'ю, де народилися, або виховуються дітки з порушеннями розвитку.
За словами Світлани Лобанової, програма попередньо пілотувалася в чотирьох областях, а тепер до неї долучилися й інші, зокрема, Кіровоградська.
До розробки плану дій і впровадження програми "Раннє втручання" в області доєднаються департаменти охорони здоров'я, соцполітики, освіти.
Довідково: "Раннє втручання" - це комплексна система послуг сім`ї, в якій народилася дитина з неповносправністю чи ризиком розвитку такої. Ця система послуг скерована на раннє виявлення, терапію та профілактику порушень розвитку дитини та функціонування її сім`ї і забезпечується мультидисципліонарною командою фахівців. Метою цього пілотного проекту є створення та розбудова системи надання послуги раннього втручання для дітей з обмеженням життєдіяльності або ризиком виникнення таких обмежень та їх сімей, підвищення якості надання послуги раннього втручання, зменшення рівня інвалідизації дітей в Україні та запобігання їх інституціалізації в ранньому віці.
- На Кіровоградщині цьогоріч почастішали звернення про зникнення дітей
- У Кропивницькому низку багатоповерхівок можуть від’єднати від централізованого теплопостачання
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте