Суспільство

На Кіровоградщині зафіксували найменшу заборгованість із виплати зарплат

. 1199

В області зафіксували рекордно найменший рівень заборгованості зарплат за останні 19 років - 10,1 мільйонів гривень.

hroshi

Про це повідомила сьогодні під час апаратної наради в облдержадміністрації заступниця директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ганна Соломко.

- Ми наразі маємо найнижчу суму заборгованості заробітної плати за останні 19 років. Якщо в 2000 році сума боргу становила 190 мільйонів гривень, то сьогодні це трохи більше 10 мільйонів гривень. Борги зменшилися майже в 19 разів, - розповіла Ганна Соломко.

До речі, сума заборгованості з початку року, за словами пані Соломко, поступово збільшується. Так, станом на 1 червня в області є заборгованість із заробітної плати в сумі 10,1 млн грн (0,4% в структурі боргу по державі). Борги рахуються на 22 підприємствах. Проти початку поточного року борги збільшилися на 3 млн грн, або на 43%.

- Область з розміру загальної заборгованості посідає п’яте місце в державі, але за темпами росту станом на 1 січня ми займаємо 21 місце, - каже Ганна Соломко.

В загальній сумі заборгованості по області 44% - борги на 11 економічно-активних підприємствах (4,4 млн грн). Своєчасно зарплату не отримали майже 400 працівників, кожному з яких в середньому заборгували 11 тис. грн.

- Кіровоградщина по сумі заборгованості посідає четверте місце серед областей, але по темпам її збільшення, на жаль, 23 місце, - відзначила Ганна Соломко.

6476786

64767

Поширюйте

Коментуйте


Реклама