Суспільство

У Знам’янці рекламу кандидата у нардепи розклеїли в автобусах та на електроопорах

. 2280

У місті Знам’янка (виборчий округ № 102) агітаційній листівки на користь кандидата-самовисуванця Вадима Волканова розклеїли у непередбачений для цього місцях – на електроопорах та в громадському транспорті.

 

7.07.2019 Kr Volkanov1

За вказаними фактами спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Кіровоградщині звернулися до правоохоронців.

Спостерігачі виявили листівки 7 липня. На агітматеріалах зображений кандидат. Вгорі листівки зазначено: «Вибори до Верховної Ради України», а внизу розміщено напис: «Переможемо разом! Волканов Вадим Анатолійович».

Листівка містить необхідні вихідні дані, однак розмістили такі матеріали на електроопорах та в автобусному маршруті «Кропивницький – Світловодськ».

7.07.2019 Kr Volkanov2

Близько 20 агітаційних матеріалів на електроопорах та ліхтарях розмістили на вулиці Вокзальній у місті Знам’янка. Та на двох автобусах по п’ять листівок в кожному відповідно. Представники ОПОРИ звернулися до відділу поліції із проханням провести перевірку щодо неналежного місця розміщення агітаційного матеріалу.
Вказаний маршрут обслуговує кропивницьке приватне підприємство «Урса-Транс». За вказаними номерами ніхто не відповідає. Також не відповідає і кандидат у народні депутати Вадим Волканов.

«Ці факти є порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів» та Кодексу України про адміністративні правопорушення. На позачергових виборах народних депутатів такі типи порушень ми фіксуємо вперше. ОПОРА закликає кандидатів у нардепи агітувати згідно із законодавством України», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама