Суспільство

Назвали найцікавіші проєкти Громадського бюджету за які голосуватимуть у вересні

. 914

У Кропивницькому назвали найцікавіші проєкти конкурсу «Громадський бюджет-2020».

ghh 

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Паливода, сьогодні, 9 липня, під час пресконференції.

- З 87 проєктів 11 – це великі, 5 соціальних та 71 малий. Проєктів подано на суму майже 32 мільйона гривень. Хочу нагадати, що Громадський бюджет складає 7 мільйонів. Під час опрацювання проектів один з категорії великий за ініціативи автора переведений в категорію малий,- відзначив заступник міського голови.

В ході опрацювання всіх проєктів 5 було відхилено. За словами Андрія Паливоди, основна причина - невідповідність положенню про конкурс.

- Найчастіше така причина - це або місце реалізації проєкту не є комунальною територією, або були проєкти, які носили комерційний характер,-каже посадовець.

Тематика проєктів: благоустрій територій, освіта, спорт, соціальний захист, культура, туризм та охорона здоров`я.

-Серед найцікавіших можу виокремити проект «Наукові пікніки», який передбачає проведення мініфестивалів популяризації різних наук. Облаштування першої велосипедної доріжки «Велокроп», «Здорове місто» - встановлення спеціальних кабінок для куріння у громадських місцях. «Здорова Україна» облаштування спортивного майданчику на Козачому острові,- каже Андрій Паливода.

Наразі період, коли автори можуть проводити агітаційно-інформаційну компанію.

Голосування розпочнеться 2 вересня і триватиме до 15-го. Проголосувати можна на сайті міської ради або через бюлетень в міській раді.

Нагадаємо, “Гречка” зібрала підбірку вже надісланих на конкурс проектів, які можуть бути реалізовані в Кропивницькому в рамках Громадського бюджету в 2020 році.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама