Суспільство

В Маловисківській ОТГ відкрито футбольний майданчик із штучним покриттям (ФОТО)

. 1043

9 місяців і майже 1,5 мільйона гривень знадобилось для того аби на території Маловисківської міської ЗШ №3 відбулося відкрити футбольного майданчика зі штучним покриттям, будівництво, повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

66433176 489265388509511 1016471583318867968 n

Червону стрічку об’єкту, що символізує його офіційне відкриття, перерізали керівник ЦФЗН «Спорт для всіх» Дмитро Янчук та міський голова Юрій Гульдас.

Дружній пробний матч на полі одразу провели вихованці футбольного гуртка дитячо-юнацького центру «ВИСЬ» – молодша та старша групи, випробувавши футбольне поле і оцінивши якість штучного покриття «у роботі». До речі, цього дня юні футболісти отримали ще і новенькі футбольні м’ячі, їх подарував вихованцям футбольного гуртка ДЮЦ «ВИСЬ» міський голова Юрій Гульдас, який висловив сподівання, що відкриття цього футбольного поля забере багатьох підлітків та молодь з барів на спортмайданчики і громада матиме власну, а може і не одну, футбольну команду.

Проект реалізовано за рахунок коштів бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та Маловисківської міської ради на умовах паритетного співфінансування - фінансова частка держави і міськради складає по приблизно 750 тисяч гривень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама