Суспільство

Кропивницький перевірять на доступність для маломобільних груп населення

 Автор: Ірина Маслюкова. 1757

 

15 липня мешканців Кропивницького запрошують перевірити, чи комфортне місто для всіх людей. 

 

dost

Ініціатори Доступно.UA проінспектують з мешканцями громадський простір, транспорт та інфраструктуру на доступність для маломобільних груп населення і за результатами створять онлайн-мапу доступності.
Початок о 12:00 у приміщенні Центральноукраїнського бюро новин (вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх).

Ввечері того ж дня, о 18:00 запрошують на мотиваційну зустріч з Дмитром Щебетюком. Він розповість про свої автостопи Україною та Білоруссю, а цієї весни ще і Європою, про заплив через Босфор і спортивну кар’єру та не лише. Зустріч відбудеться у "Авокадо-хол" (вул. Чміленка, 24 Е)

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/VfwiQk9U2XPWyrQ98

Довідково: Кропивницький – одне з міст, що відвідають Доступно.UA у межах проекту. Всього це 8 українських міст. За результатами перевірок створять он-лайн-мапу доступності міст та мобільний додаток.
Ініціативу Доступно.UA заснували у грудні 2015 року. Відтоді команда перевірила більше 200 локацій на предмет безбар’єрності для маломобільних груп населення у 15 містах України, організували два Форуми інклюзивності (2017, 2018), започаткували нагороду [відкриті двері] для локацій, доступних для маломобільних груп населення та втілила численні проекти про доступність та інклюзію.

 

Поширюйте

Коментуйте