Суспільство

У селищі Новому вчергове зібралися люди для обговорення питання приєднання (ВІДЕО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2037

 

Люди зібралися аби вкотре обговорити дилему: приєднуватися до Кропивницького чи об’єднатися з селом Грузьке.

no

Зібрання за участі кількох десятків людей, голови селища Сергія Денисенка, представників міської ради Кропивницького транслюють наразі онлайн на Фейсбук-сторінці міської ради Кропивницького.

 

До речі, на зустріч завітав кандидат в нардепи від “Української стратегії Гройсмана”, фахівець з децентралізації Сергій Марченко, який сьогодні з візитом у Кропивницькому. У пана Марченка присутні на засіданні цікавилися про вигідність для громади того чи іншого варіанту приєднання чи об’єднання.

- Вам треба прорахувати баланс: скільки місто дає і скільки отримуєте від міста, - зауважив Сергій Марченко. - Але це вам, громаді, має бути вигідно.

А також цікавилися у фахівця, як захистити свої інтереси громади в разі приєднання до міста. На що Марченко відзначив, що всі питання мають бути прописані у відповідному меморандумі (угоді), зокрема, питання сплати податків. А також порадив добре поторгуватися з Кропивницьким за вигідні умови для громади.

Нагадаємо, офіційні громадські обговорення з приводу приєднання селища Нового до міста Кропивницького мають відбудуться 14 липня о 18.00 на стадіоні "Металург".

 

Поширюйте

Коментуйте