Суспільство

Наліпки та фарба: на Кіровоградщині пошкодили рекламу двох кандидатів у нардепи (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3090

На Кіровоградщині зіпсували зовнішню рекламу двох кандидатів у народні депутати: Олександра Дануци, який балотується від партії «Слуга народу» в окрузі №99, та самовисуванця Максима Полякова в окрузі № 101.

d4

Про це повідомляють спостерігачі Опори.

«Я дізнався, що вночі зіпсували сітілайти із зображенням моїм та «Слуги Народу». Опоненти витратились на друк, всю ніч працювали і таким чином підтвердили свою безпорадність перед нашим рейтингом», – написав кандидат у нардепи Олександр Дануца у Facebook. І розмістив світлини із зображенням сітілайтів із партійної символікою «Слуги народу» та зображенням самого кандидата у нардепи, на які наклеїли наклейки із логотипом всеукраїнського каналу і напис: «ТСН – бреше», «ТСН» – вони брешуть».

d1

Керівниця кампанії, очільниця штабу кандидата у народні депутати Олександра Дануци Ірина Коваленко зазначила, що вони не зверталися до правоохоронних органів.

«Ми і не плануємо звертатися до поліції. Адже це не перше порушення законодавства щодо нашого кандидата. Нас закидають «чорнухою» у соцмережах, очікуємо друковану продукцію з ознаками «чорного» піару. До виборів залишилося два тижні і ми не маємо часу ходити в поліцію», – підкреслила Ірина Коваленко.

d3

У Новоархангельському районі (округ № 101) облили червоною фарбою білборди самовисуванця кандидата у нардепи Максима Полякова. Про це політик написав на сторінці у соцмережах.

«На камерах відеоспостереження встановлено особу, причетну до протиправних дій. Направлено заяви про злочин до правоохоронних органів», – йдеться в повідомленні.

У секторі комунікації поліції Кіровоградської області повідомили, що до поліції надійшло п'ять заяв щодо пошкодження політичної реклами в області.

«Випадки пошкодження реклами свідчить про порушення принципів вільної та конкурентної боротьби. Пошкодження білборда політичної партії може мати ознаки хуліганства, що несе за собою кримінальну відповідальність (ст. 296 Кримінального кодексу України)», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, на Кіровоградщині білборд «Європейської Солідарності» зіпсували зеленкою.

Поширюйте

Коментуйте