Суспільство

Кіровоградщина: до парламентських виборів створили чат-бота

. 2010

 

“Помічник виборця” допомагає дізнатися про перебіг парламентських виборів жителям трьох областей: Кіровоградської, Черкаської, Полтавської.

chatbot 3

Як повідомляють автори створення такого чат-бота «Помічник виборця» - учасники проєкту «реАнімація виборців», що його втілює громадська організація «Турбота», чат-бот допоможе отримати повну і об’єктивну інформацію про кандидатів-мажоритарників, про партії, їхні програми і списки кандидатів, про важливість перевірки себе у списках, а також іншу актуальну інформацію.

Як розповідає керівниця проєкту Вікторія Талашкевич, чат-бот вже працює у тестовому режимі і наповнюється інформацією, яку збирають партнери проекту – громадська організація «Культурний діалог» (м. Кременчук) та громадська організація «Fly Media» (м. Черкаси).

Зайти у чат-бот можна вже за наступним посиланням: https://m.me/427760384745537?ref=w6620707 . Користувача це посилання направить у Месенджер Фейсбука, де йому чи їй потрібно натиснути кнопку «Почати», щоб підписатися на чат-бота.

За інформацією керівника громадської організації «Турбота» Андрія Флоренка, джерелами для чат-бота стали як відкриті дані сайту Центральної виборчої комісії, так і інформація із баз даних медіа, штабів, громадських організацій, які спостерігають за виборами.

Нагадаємо, на початку літа у Кропивницькому запустили велосипедного чат-бота, який представляє велоспільноту міста.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама